مهندس هادی فولادی مدرس ریاضیات و فیزیک کنکور
مدرس دبیرستانهای تهران
09359649273
hadifouladi@gmail.com

ﺩﺭ ﺍﯾﻦ ﭘﺴﺖ ﻣﯽ ﺗﻮﺍﻧﯿﺪ ﺩﺭﺳﻨﺎﻣﻪ ﯼ ﻣﺒﺤﺚ ﺩﻧﺒﺎﻟﻪ ﻫﺎ ﺭﺍ ﺩﺍﻧﻠﻮﺩ ﻧﻤﺎﯾﯿﺪ . ﺍﯾﻦ ﺟﺰﻭﻩ ﺷﺎﻣﻞ ﺁﻣﻮﺯﺵ ﻗﺪﻡ ﺑﻪ ﻗﺪﻡ ﻣﺒﺎﺣﺜﯽ ﺍﺯ ﺩﻧﺒﺎﻟﻪ ﻫﺎ ( ﺷﺎﻣﻞ ﺩﻧﺒﺎﻟﻪ ﻫﺎﯼ ﺣﺴﺎﺑﯽ ﻭ ﻫﻨﺪﺳﯽ – ﺗﻌﯿﯿﻦ ﺟﻤﻠﻪ ﯼ ﻋﻤﻮﻣﯽ ﺩﻧﺒﺎﻟﻪ – ﻭﺍﺳﻄﻪ ﻫﺎﯼ ﺣﺴﺎﺑﯽ ﻭ ﻫﻨﺪﺳﯽ – ﻣﺠﻤﻮﻉ ﺟﻤﻼﺕ ﺗﺼﺎﻋﺪﻫﺎﯼ ﻫﻨﺪﺳﯽ ﻭ ﺣﺴﺎﺑﯽ ﻭ (… ﻣﯽ ﺑﺎﺷﺪ ﮐﻪ ﺩﺭ ﻫﺮ ﻗﺴﻤﺖ ﺑﻼﻓﺎﺻﻠﻪ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺩﺭﺳﻨﺎﻣﻪ، ﺗﺴﺖ ﻫﺎﯼ ﮐﻨﮑﻮﺭ ﺳﺮﺍﺳﺮﯼ ﺩﺍﺧﻞ ﻭ ﺧﺎﺭﺝ ﻭ ﺩﺍﻧﺸﮕﺎﻩ ﺁﺯﺍﺩ ﻣﺮﺑﻮﻃﻪ ‏( ﺩﻩ ﺳﺎﻝ ﺍﺧﯿﺮ‏) ﺍﺭﺍﺋﻪ ﻭ ﺣﻞ ﮔﺮﺩﯾﺪﻩ
ﺍﺳﺖ.
ﺩﺭ ﺍﯾﻦ ﺟﺰﻭﻩ ﮐﻪ ﺗﻮﺳﻂ ﺍﺳﺘﺎﺩ ﻫﺎﺩﯼ ﻓﻮﻻﺩﯼ ﻣﺪﺭﺱ ﺩﺑﯿﺮﺳﺘﺎﻥ ﻫﺎﯼ ﺗﻬﺮﺍﻥ ﺗﻬﯿﻪ گردیده ، ﺳﻌﯽ ﺷﺪﻩ ﺍﺳﺖ ﺗﺸﺮﯾﺢ ﻭ ﺣﻞ ﺗﺴﺖ ﻫﺎ ﺣﺘﯽ ﺍﻻﻣﮑﺎﻥ ﺑﻪ ﺻﻮﺭﺕ ﻣﺒﺴﻮﻁ ﺑﯿﺎﻥ ﮔﺮﺩﻧﺪ ﺗﺎ ﺗﻤﺎﻡ ﺩﺍﻧﺶ ﺁﻣﻮﺯﺍﻥ ‏( ﺩﺭ ﻫﺮ ﺳﻄﺤﯽ ‏) ﺑﺘﻮﺍﻧﻨﺪ ﺍﺯ ﺁﻥ ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﮐﻨﻨﺪ . ‏(ﺍﻟﺒﺘﻪ ﻣﻤﮑﻦ ﺍﺳﺖ ﮔﺎﻫﯽ ﺑﺮﺍﯼ ﺩﺍﻧﺶ ﺁﻣﻮﺯﺍﻥ ﻗﻮﯼ ﮐﺴﻞ ﮐﻨﻨﺪﻩ ﺑﺎﺷﺪ .!)

 

لینک مستقیم :

مجموعه قدم به قدم (دنباله و تصاعد)

لینک کمکی :

مجموعه قدم به قدم (دنباله و تصاعد)

 • راهنمای دانلود

 • برای دانلود، به روی عبارت "نام مطلب" کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید سپس منتظر بمانید تا دانلود فایل به اتمام برسد.
 • اگر نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می شود برای دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و مخصوصاً FlashGet استفاده کنید.
 • چنانچه قادر به دانلود از سرور دانلود مستقیم سایت نیستید، از لینک های کمکی استفاده کنید.
  ( لینک کمکی چیست؟ لینک کمکی، یک کپی مشابه از فایل است که بر روی یک سایت دیگر جهت دانلود قرار داده می شود و در مواقعی که یک سرور قادر به سرویس دهی نباشد شما می توانید فایل مورد نظر خود را از سرور کمکی دانلود نمائید ما از سرور پیکوفایل استفاده می نماییم)
 • گاهی اوقات، ناقص ذخیره شدن فایلها در سرورهای ارائه کننده خدمات اینترنت، مشکلاتی را برای کاربران در پی دارد، در صورت بروز مشکل در دانلود فایلها، شما لطف کنید ما را از طریق نظرات با خبر سازید

   

   

 • فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Winrar و یا سایر نرم افزارهای مشابه مدیریت و اجرای فایلهای فشرده استفاده کنید.
 • کلمه رمز (پسورد) برای باز کردن فایل فشرده ، www.fera.ir می باشد. دقت کنید که تمامی حروف را به صورت کوچک تایپ کنید و در هنگام تایپ به وضعیت فارسی یا انگلیسی بودن کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر است کلمه رمز را تایپ کنید و از Copy-Paste آن بپرهیزید.
 • چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام خطای CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت ناقص دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود نمائید.
 • به دلیل اینکه فایلهای فشرده در حالت عادی در گوشی های موبایل پشتیبانی نمی شوند، برای اجرا کردن فایلهای اجرایی موبایل، ابتدا باید این فایلها را توسط کامپیوتر دانلود و از حالت فشرده خارج کنید،سپس به گوشی همراه خود انتقال دهید، و یا این فایلهای فشرده را توسط نرم افزارهای مدیریت فایلهای فشرده بر روی موبایل اجرا نمایید!